EPIC Games 2023 Bahar İndirimi Başladı

Tüm oyun severler tarafından beklenen EPIC Games Bahar indirimleri başladı. Her geçen gün fiyatı artan oyunlara ulaşmanın en ucuz yolu olan bu indirimler, oyun severlere baharı gerçekten yaşatacak gibi görünüyor.

Bahar Kampanyası Hangi Tarihe Kadar Sürecek

EPIC Games tarafından düzenlenen indirim kampanyası 6 Nisan’da başladı. 20 Nisan Türkiye saatiyle 18.00’a kadar sürecek olan bu indirimlerde birçok oyunu uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

İndirim miktarı ne kadar

2023 Bahar kampanyası birçok oyunu kapsıyor. Bu nedenle yapılan indirimler de oyunlara göre değişiklik gösteriyor. Sabit bir indirim söz konusu değil. Buna rağmen indirim miktarları da hiç azımsanmayacak boyutlarda. Bazı oyunlarda % 20 indirim varken bazı oyunlarda % 85’e varan indirimler bulunuyor.

Hangi oyunlarda indirim var

İndirim denildiğinde herkesin aklına gelen ilk soru budur herhalde. Öyle ki indirim varsa kötü ya da tercih edilmeyen oyunlarda vardır fikri de birçoğumuzda oluşabilir. Fakat durum tam olarak böyle değil. Öyle ki bazı çok popüler oyunlarda da inanılmaz indirimler bulunuyor. Örnek vermek gerekirse oyun severlerin liste başı PC oyunlarından olan Grand Theft Auto: The Triology- The Definite Edition’da yüzde 50 indirim var. Başka bir örnek EA SPORTS FIFA 23 Standart Edition oyununda yüzde 70 indirim var. FIFA 23 EPIC Games mağazasında en çok satılan ikinci oyun olma özelliğini taşıyor.

Bunun gibi birçok oyunda hiç beklemediğiniz indirimlerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle indirim konusunda hemen karamsarlığa kapılmayın. Çok beğenilen oyunlar da sizlere uygun fiyatla sunuluyor.

Epic Games Bahar İndirimi kataloğuna ulaşmak için tıklayınız.

Ücretsiz Oyun var mı

EPIC Games belli dönemlerde bazı oyunlar ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Bu ay sunulan ücretsiz oyunlarda ilk sırayı Dying Light: Enhanced EDITION kapıyor. Bunun haricinde shapez, The SIMS4, World of Warship ve PUBG: BATTLEGROUND’ da ücretsiz oynayabileceğiniz oyunlar arasında.

MORDHAU ve Second Extinction ise 13 Nisan – 20 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olarak indirilebilecek. Bu fırsatları güncel olarak takip etmenizde fayda var. Öyle ki sıfır maliyetle birçok oyunu oyun kütüphanenize getirebilrisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir