Burçlara ve Yükselen Burçlara Göre 23 Mayıs Haftası Yorumları

23 Mayıs haftasının başlamasıyla beraber yıldızlarımızın bize neler söylediğini öğrenmek, hayata karşı aksiyon almamızda bize yardım edebilir. Özellikle bu güzel pazartesi günü sizler için tüm burçların analizini gerçekleştirdik.

@sinnastrology

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Mars koç burcuna geçti, bu size 5 temmuza kadar hız hareket sabırsızlık enerji ve heyecan verebilir. Amaçlarınıza odaklanın, bu enerji şu an sizde mevcut. Bu arada gerginlikler de yaşayabilirsiniz sakin kalmaya çalışın. Ayrıca küçük kazalara da dikkat!!!

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Ruh sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir hafta… Öyle ki bazı kirli işler ve dedikodular duyabilirsiniz. Duyduklarınız canınızı sıkabilir. Hatta tepki veremeyebilirsiniz ve bu sizi hasta edebilir. Tehlike içeren aktivitelerden uzak durunuz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Mars sizi sosyal ilişkilerinizde ve dostluklarınızda mücadeleye itecek. Sosyal hayatınızda bir hareketlenme görülebilir bu da sizin tahammül seviyenizin düşmesine sebep olabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

İş hayatınızda kariyer konusunda mücadeleden kaçmayacağınız bir hafta olacak. Risk alabilir rekabete girişebilirsiniz. Fakat tabi bu enerjiyle bazen kendinizi çatışmaların içinde bulabilirsiniz. İşle ilgili hedeflerinize ulaşmak için güzel bir hafta ama bunu yaparken insanları kırmamaya dikkat!!!

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

5 temmuza kadar aksiyon almaktan harekete geçmekten korkmayacağınız günler yaşayacaksınız. Fazla sabırsız olabilirisiniz. Eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, ticaret konusunda harekete geçmeye hazırsınız. Liderlik etmeniz ve çözüm odaklı çalışmanız hedeflerinize ulaşmada kolaylık sağlayacaktır.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Ortak paralar, miras, nafaka, vergi, kredi ve sağlık konusunda sabırsız olacağınız bir dönem başlıyor. 5 Temmuz’a kadar olan süreç içinde çözüm odaklı davranmanız işleri kolaylaştırır. Bazen bu konularda kendinizi yüksek tansiyonlu tartışmalarda bulabilirsiniz. Buna ek olarak bu dönemde bağışıklık sisteminize dikkat!!! Ateşli hastalık ve enfeksiyon riski gündemde…

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık konularında biraz bencil davranacağınız bir dönem. Hatta sabırsız bile olabilirsiniz. Bu konularda harekete geçecek enerjiniz mevcut fakat gerginliklere de açıksınız sakin kalmaya ve çözüm odaklı olmaya çalışın…

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Rutin hayatınızda birden hareketlenme zamanla yarışma dönemi başlıyor. Öyle ki stresli ve koşturmalı bir dönem diyebiliriz. Sağlığınıza ekstra dikkat!!! Birlikte çalıştığınız kişilerle hem güzel işler çıkaracağınız hem de çatışacağınız bir dönem. Fakat ufak tefek iş kazalarına karşı dikkatli olun. Ayrıca beraber çalıştığınız kişileri kırmayın. Ateşli hastalık, mide ve sindirim hastalıklarına dikkat!!

YAY VE YÜKSELEN YAY

5 Temmuz’a kadar heyecan peşinde olacaksınız gibi görünüyor. Mesela flörtöz ve çapkın olabilirisiniz. Hatta risk almaya açıksınız. Özel hayatınızdaki bencilliklerinizden kaynaklı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bazıları hamilelik haberi alabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

5 Temmuz’a kadar zaman zaman aile içi krizli durumlar yaşanabilir. Fakat çatışmalar sizin isteğiniz doğrultusunda sonuçlanacak. Ev içinde kazalara dikkat!!! Taşınma yer değiştirme ve gayrimenkul yatırımı gibi konular gündeme gelebilir. Ayrıca evde tadilat yapılabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

5 Temmuz’a kadar iletişim konuları hız kazanacak. Hızlı kararlar alacağınız bir dönem. Ayrıca seyahatler  de gündemde. Kardeşler komşular yakın çevreyle tartışmalar ortaya çıkabilir. Buna ek olarak trafikte dikkatli olun, aracınızda beklenmedik küçük arızalar çıkabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

5 Temmuz’a kadar odak noktanız maddi konular olacak. Çok ve hızlı para kazanmaya odaklanabilirsiniz. Fakat süreçte ani kararlarla harcamalar yapabilirsiniz. Yine de hedefinize ulaşma olasılığınız yüksek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir