Radio Caca (RACA) Fiyat Tahmini 2022-2029

Kripto para dünyası her geçen gün gelişiyor. Bu gelişmeler neticesinde her gün farklı coin ya da token’lar piyasaya çıkmaktadır. Fakat bu coinlerin içinde en fazla ses getirenler listesinin üst sıralarında Radio Caca bulunuyor. Radio Caca kısa süre içerisinde inanılmaz bir büyüme gerçekleştirdi. Radio Caca’ya yatırım yapanlar inanılmaz kazançlar elde etti. Bu nedenle kısa süre içerinde kripto para dünyasının en ünlü coinlerinden biri haline geldi. Peki her şey tamam ama bu Radio Caca nedir? Projesi var mı? Gelin şimdi bu sorulara cevaplar arayalım.

Radio Caca (RACA) nedir?

Radio Caca (RACA), The USM Metaverse’ünde MAye Musk Mystery Box, NFT, DeFi ve GameFi araçlarının yönetici projesidir. Bu arada USM, he United States of Mars Metaverse’ün kısaltmasıdır. USM ile ilgili daha geniş bilgiyi yazının devamında vereceğiz. Şimdilik RACA’dan devam edelim. RACA, bu projenin kendi tokenı’dır.

Bu proje ünlü iş insanı Elon MUSK’ın annesi olan Maye MUSK tarafından kurulduğu söylentisi olmasına rağmen bu netlik kazanmadı. Sadece destek verdiği net biliniyor. Ayrıca en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance’ın sahibi CZ tarafından da destekleniyor. İlk sürümü 2021 yılında çıksa da resmi lansman tarihi için 2022 belirlenmiş. Kripto pazarına girdikten sonra büyük sükse yapan Radio Caca (RACA) her geçen gün yeni iş birlikleri de gerçekleştiriyor.

Binance Smart Chain ağında BEP-20 Standartında geliştirilen RACA ilerleyen zamanda kendi ağı olan USM Public Chain’e geçmeyi amaçlıyor. Hedeflenen bu zincir ağ, Ethereum ve Binance Smart Chain gibi diğer zincirlerle birlikte çalışabilecek. Bu durum projenin değerini arttıracaktır.

RACA’nın Hangi Projeleri Var? Hangi Firmalarla İş Birliği Yapıyor?

Raca token, kuruluşundaki en büyük proje olan büyük metaverse vizyonu için çok sayıda şirketle iş birliğine gidiyor. Bunlardan en önemlileri Google AI (yapay zeka), Microsoft ve Space X olarak karşımıza çıkıyor. Projenin arkasındaki ekip, projeyi çok daha ileriye götürecek kritik adımları atmaya devam ediyor. Doğrulanan bu iş birliklerine bakıldığında projenin geleceği parlak görünüyor.

Yakın zamanda Radio Caca ekibi kripto e-ticaret platformu Shipping.io ile iş birliğine gitti. Bu birlişmeyle yakın zamanda RACA bu platformda bir ödeme yöntemi olarak kullanılacak. Bu iş birlikleriyle her geçen gün marka olarak adını duyurmaya devam edecek gibi görünüyor.

Peki herkesin adını bildiği ama içeriğini bilmediği The USM nedir?

The United States of MarsMetaverse (USM)

The United States of Mars (USM) Metaverse, USM Lab tarafından yaratılmış 3 boyutlu bir dünyadır. Bu 3 boyutlu dünyada kullanıcılar arazi satın alabiliyor, mağazalar, sanat galerileri inşa edebiliyor ve oyun oluşturabiliyor. Bu sayede gerçek hayatta olduğu gibi sanal dünyada da bir ekonomi oluşturuyor ama tabi dijital bir ekonomi.

Google-Earth uygulamasına benzeyen UX teknolojisi sayesinde kullanıcılar, dünya çapında bir ilk olan 3 boyutlu (3D) sanal gezegende dinamik şekilde yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapılabilecek. Hatta kullanıcılar seyahat edebilecek. Bu bakımdan USM diğer metaverse evrenlerinden farklı bir konuma ulaşıyor.

Raca’nın odaklandığı ikinci proje ise NFT’lerdir. NFT’lerin en gözde markalarından biri olan Maye MUSK (MPB) bu projede bulunuyor. Radio Caca, NFT pazarını geliştirmeye ve bu ekonominin ilerleyen zamanlarda daha popüler olmasını sağlamayı hedefliyor.

RACA Fiyat Beklentileri

Her yatırımcı gibi biz de RACA’nın geleceği fiyat seviyesini öğrenmeye can atıyoruz. Bu nedenle RACA haberlerini takip etmeye ve bu yazıyı güncellemeye devam edeceğiz. Sizlere de tavsiyemiz RACA haberlerini takip etmeniz ve kriptoya yatırım yaparken kendi analizlerinizi yapmanız.

Yaptığımız araştırmalarda RACA token’ın önümüzdeki 5 yıl içinde ulaşacağı fiyat seviyesini sizler için inceledik. Yapılan analizler ve uzman yorumlarıyla her yıl için beklentileri sizlere sunuyoruz. Fakat RACA bu fiyat seviyelerine kesin ulaşacak demek yanlış olur. Kripto para piyasası çok inişli çıkışlı ve riskli bir piyasadır. Yatırım yaparken dikkatli olmanızda fayda var.

Radio Caca 2022 Yılı Fiyat Beklentisi

Radi Caca, her geçen gün yeni iş birlikleri açıklarken bir yandan da token yakımını gerçekleştiriyor. Bu nedenle RACA fiyatının da artacağı öngörülüyor. 2022 yılı içerisinde RACA token’ın fiyatının 0,0087 Amerikan Doları seviyesine çıkması bekleniyor.

Radio Caca 2023 ve Sonrası Yılı Fiyat Beklentisi

Algoritma tabanlı fiyat tahmin servisi olan Wallet Investor RACA için uzun dönemli muhteşem bir yatırım olduğunu söylüyor.

Bu platform tarafından 2023 yılı için yapılan tahminler çok olumlu görünüyor. Bu platform RACA’nın 2023 yılına 0,01069 Amerikan Doları fiyatıyla başlayacağını öngörüyor. 2024 yılında gelindiğinde ise fiyat 0,0191 Amerikan Dolarına çıkacağı tahmin ediliyor. 2025 yılı için yapılan tahmin 0,0276 Amerikan Doları. 2026 ve 2027 yılları için yapılan tahmin ise 0,0360 ile 0,0443 arasında değişiyor.

Diğer bir fiyat tahmin servisi olan DigitalCoinPrice RACA için daha ayakları yere basan bir tahmin yürütüyor. Bu servisin 2023 yılı için RACA fiyat beklentisi 0,003835 Amerikan Doları. 2024 yılında ise bu fiyat 0,004179 Amerikan Dolarına çıkıyor. 2025 yılı için ise fiyatın 0,0051 Dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

DigitalCoinPrice servisi tarafından 2026 yılında RACA fiyatında bir geri çekilme bekleniyor. Fiyatın 0,004770 Dolar seviyesine inmesi bekleniyor. Fakat bu düşüş kalıcı olmayacak ve 2027 yılında 0,00647, 2028 yılında 0,00828 ve 2029 yılında 0,009892 Amerikan Dolarına ulaşması bekleniyor.

Bu her iki serviste geçmiş performanslara dayalı tahminler yapıyor. Fiyat tahminleri yanlış çıkabilir. Bu nedenle kendi araştırmalarınızı yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok insan yatırım yapmadan önce yatırım yapmak istediği coin ya da tokenla ilgili geniş araştırmalar yapmak ister. Fakat bu araştırmaları ara ara tekrarlamakta fayda var. Çünkü kripto dünyasında her geçen gün güncel haberler geliyor. Yeni anlaşmalar, işbirlikleri ya da güncellemeler yatırım yapılmak istenen coin ya da tokenın fiyatına etki ediyor.

NOT: Burada yapılan analizler yatırım tavsiyesi değildir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir